REFERENCE

Rekonstrukce rodinného domu manželů Maturových

"Děkujeme firmě pana Petra Kňury, za rekonstrukci našeho rodinného domu. Jsme rádi, že jsme tuto rekonstrukci svěřili právě panu Kňurovi, páce pod jeho vedením, šlapala jako na drátkách. Vždy jsme včas věděli, co se zrovna bude dělat, jak dlouho to bude trvat a na co se případně připravit. Vždy ochotně poradil s různými variantami a také předložil cenové rozdíly těchto variant řešení. Tuto firmu můžeme jen doporučit."

Radek a Jana Maturovi


"Se stavební firmou pana Kňury jsme byli velice spokojeni. Zejména oceňujeme komunikaci a osobní přístup pana Kňury, jako i všech jeho pracovníků. Vše probíhalo podle domluvy od sjednání až po realizaci. Pan Kňura chodil pravidelně kontrolovat postupující práce a pokud jsme potřebovali cokoliv řešit, vždy jsme se setkali s rychlou reakcí a snahou vyhovět našim požadavkům. Firmu doporučujeme každému, kdo hledá solidní a poctivou stavební společnost. Za vše hovoří i to, že nás v průběhu realizace oslovovali sousedé s prosbou o kontakt. V budoucnu se na tuto firmu opět s důvěrou obrátíme."

Kalusovi

"S firmou pana Petra Kňury se nám spolupracovalo velmi dobře - srozumitelné jednání, dodržení předem sjednané ceny, dodržení termínu dokončení, vstřícnost, kvalita a dobré jednání. Doporučujeme."

Manželé Rudolf a Milada Kubienovi


Rodinný dům manželů Kačírkových

"Zvolením firmy pana Kňury pro výstavbu našeho rodinného domu jsme učinili správný krok. Dosavadní průběh všech prací probíhá dle dohody a ve stanovených termínech. O všech pracích jsme byli dobře informováni, veškeré dotazy nám pan Kňura vždy zodpověděl a popřípadě navrhl další možná řešení. Služby firmy pana Kňury můžeme jen doporučit."

Dominika a Zdeněk Kačírkovi


Statistický úřad - stavební úpravy v zasedací místnosti

 "Vybral jsem si firmu pana Kňury podle referencí a vlastně nabídky firem na internetu. Prováděli jsme stavební úpravu zasedací místnosti (zvětšení zasedačky), včetně bouracích prací nosné stěny v budově a posouvání příček kanceláří. Vše proběhlo podle předem domluvených činností. Termíny a samotná realizace byla dodržena, ukončení stavby bylo o nějaký den dříve. Můžu jen doporučit firmu Stavby Kňura, která se prezentovala vstřícným přístupem a profesionalitou."

Daniel Snížek

správa majetku ČSÚ

Rekonstrukce rodinného domu Juchelkových

"Byl jsem velice spokojen s pracemi, které prováděla firma Petra Kňury."

Jan Juchelka


"Petr Kňura mi byl doporučen a jsem rád, že jsem doporučení využil. Rychlost prací byla až neuvěřitelná a vše probíhalo přesně tak, jak jsme se dopředu domluvili. Petra Kňuru doporučuji všem, kteří se chtějí spolehnout na to, že průběh stavby bude bezproblémový."

Ing. Jakub Kretek


"Výkopy, zhotovení základové desky a hrubé stavby proběhlo ve vší spokojenosti, komunikace i provedení prací na úrovni."

Radek Barvík 

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?